سایت پزشکی و دندانپزشکی

در عصر حاضر هنوز هنوز هم تبلیغات کاغذی(مجلات ،پیک های تبلیغاتی و ...) جایگاه خود را تا حدودی حفظ کرده اند. اما چند درصد از مردم پیک های تبلیغاتی را با دقت مطالعه میکنند تا تبلیغ شما را در میان   انبوهی از تبلیغات دیگر ببینند و  برای دریافت خدمات به شما مراجعه کنند؟

این موضوع که امروزه مردم علی الخصوص جوانان، برای یافتن سرویس ها و خدمات مورد نیازشان مدام از گوگل کمک میگیرند قابل انکار نیست.

بنابراین همراهی کسب و کارها و خدمات دهندگان با تکنولوژی سهم بزرگی در ایجاد ارتباط و جلب اعتماد مشتریان خواهد داشت.

امروزه در زمینه های پزشکی و دندانپزشکی به دلیل وجود تعداد زیاد فارغ التحصیلان این رشته ها ،بازار کار رقابتی بوجود آمده است.

و متخصصان این زمینه هم باید برای مراجعه بیماران و کسب اعتمادشان راه حل هایی داشته باشند. البته که دانش بالا و تشخیص درست در زمینه تخصصشان بسیار لازم و ضروری است اما کافی نیست.

یک راه حل هوشمندانه کمک گرفتن از گوگل است.سایت های پزشکی و سایت های دندانپزشکی رونق پیدا کرده اند.

منشی ها دیگر یک سررسید پر از نام بیمار و ساعت مراجعه ندارند، بیماران برای رزرو وقت ویزیت، پشت خط اشغال تلفن نمی مانند.بلکه از طریق وبسایت دکتر در کوتاهترین زمان، وقت رزرو میکنند.

سایت های پزشکی و سایت های دندانپزشکی محتوی لازم و مفید در رابطه با بیماری ها ، نکات بهداشتی ، دوران نقاهت بیماری ها و دیگر مطالب تخصصی که صاحبان این وبسایت ها تهیه میکنند را به مخاطبانشان ارائه میدهد.پزشکان و دندانپزشکان از این طریق  بیمارانشان را تکریم میکنند.

پزشک میتواند برای بیمارش پرونده ای الکترونیکی تهیه کند و موقع حضور بیمار به سرعت پیشینه و خدماتی که بیمار قبلا از پزشک معالجش دریافت کرده را مطالعه کند.پرونده هیچگاه هم گم نمیشود ، کهنه نمیشود.

و اینها تنها بخشی از مزایای سایت های پزشکی و سایت های دندانپزشکی میباشد.

داناوب مفتخر است که اعلام دارد در این زمینه تخصص و دانش لازم را جهت همراهی پزشکان و دندانپزشکان عزیز در زمینه طراحی و راه اندازی سایت های پزشکی و سایت های دندان پزشکی دارد.

قطعا رضایت و اعتماد جامعه پزشکی هدف والایی است و ما در پی آن. 

نیاز به راهنمایی دارید؟ ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲ پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.
support@dwonline.ir
076-33620661